💵Towny Sandık Marketi Nasıl Kurulur?

Oyundaki ticaret kaynaklarından birisi olan sandık marketi nasıl kurulur?

Towny oyunumuzda ana geçim kaynaklarından birsi olan sandık marketi sistemi oyuncuların sevdiği, bir o kadar da yapımında zorlandığı bir kısımdır. Bu konuda "Towny Sandık Marketi Nasıl Kurulur?" sorusunu sizlere cevaplandıracağız.

Öncelikle bu marketi kurmak için 10 lira kadar bir sermayenizin olması gerekiyor. Alana boş bir sandık koyuyorsunuz. Daha sonra sandığa satmak istediğiniz eşya ile sol tıklıyorsunuz. Sohbet kısmını açıp ürünü ne kadar değere satacağınızı yazıyorsunuz. Sandığa ürünün stoklarını ekledikten sonra marketiniz hazır olmuş oluyor. Daha sonra tabelaya sağ ve sol tıklayarak çeşitli kombinasyonları yapabiliyorsunuz. Örneğin "marketin sahibini değiştirme, fiyatları değiştirme" gibi vs. işlevleri yapabilirsiniz.

Sandık Marketi Komutları Nelerdir?

/qs help - Sandık marketi yardımını gösterir. /qs sell - Bir marketi satma moduna geçirir. /qs price - Bir marketin alım/satım fiyatını değiştirir. /qs remove - Baktığınız marketi kaldırır. /qs about - Marketin bilgilerini gösterir. /qs fetchmessage -Okunmamış market mesajlarını gösterir. /qs staff - Market personellerini yönetir. /qs create - Hedef sandıkta yeni bir market oluşturur. /qs find - Belirli bir türde en yakındaki marketi bulur. /qs item - Bir marketin market öğesini değiştir. /qs currency - Marketin para birimini ayarlayın yada kaldırın. /qs toggledisplay - Mağazadaki öğe durumunu değiştir.

Last updated