Saloontuber Sistemi
Saloontuber sistemi sunucumuzda video çeken ve/veya yayın yapan arkadaşlar için tanınan özel haklardır. Youtuber rolü gibidir ancak daha küçük ölçekli kanallara mahsustur.

Nasıl Saloontuber Olunur?

Saloontuber rütbesini elde etmek için sunucumuzda bir video çekip Youtube'da yayınlamanız veyahut Twitch gibi platformlarda yayına almanız gerekmektedir. Aşağıdaki ayrıntılı metinlerde belirtilen gereklilikleri tamamladıktan sonra mail yoluyla başvurmanız gerekmektedir.
Başvurmak için aşağıdaki gereklilikleri yerine getirip saloonnetwork.com/destek adresine mesaj atmanız gerekir. Destek talebinizi kanalınızda iş sorgulamaları ve sponsorluklar için belirtmiş olduğunuz mail adresinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz reddedilir.

Discord içi Saloontuber Sistemi

Oyun içi SaloonTuber olan insanlar için bir roldür. Oyun içi SaloonTuber olan insanlara discordumuzda bu rol verilir.

Oyun içi Saloontuber Sistemi

Oyun içerisinde Saloontuber olabilmek için kanalınızın en az "500 abone", en az "2500 toplam izlenmeye" sahip olması; sunucumuzda bir ay içerisinde çekilmiş en az 3 videoolması gerekmektedir. 500 aboneden düşük aboneye sahip olan kanallar için de, en az 100 abone; en az 1000 toplam izlenmeye sahip olması; sunucumuzda bir ay içerisinde çekilmiş en az 8 video ve bu videoların en az 3 dakika uzunluğa sahip olması gerekmektedir.
Oyun içerisinde Saloontuber olan arkadaşlara özel videolarının kalitesine bağlı olarak sunucu sponsorluğunda çekilişler yapılabilir, ayrıca yetkililerin izin verdiği özel videolar çekebilirler.
Twitch gibi yayıncıların kanalları ise sunucuda en az 5 yayın yapmalı ve bu yayınlarda en az bir saat boyunca anlık izleyici sayısı 10 ve üzerinde olmalı. (Youtube ve diğer platformların yayıncıları için de geçerlidir.)

Oyun içi Saloontuber Avantajları

  • Saloon Network yetkilileri ile görüşerek yayınlarınızda, videolarınızda Saloon ürünlerini kullanarak çekiliş yapabilecek imkanlara sahip olabilirsiniz. Örneğin videonuzda veya yayınınızda Saloon Network VIP, 10₺ Saloon Site Kredisi gibi çekilişler yapabilirsiniz.
  • Canlı yayınlarınız Saloon Network discord sunucusunda yetkililer tarafından duyurulur.
  • Canlı yayınlarınız yayına başladığınız sırada yetkililer tarafından tüm sunucu görecek şekilde birkaç defa duyurulur.
  • Videolarınız eğer ilgi çekecek ve kaliteli bir düzeydeyse yetkililer tarafından discord sunucumuz üzerinden etiket ile duyurulur.
  • En kaliteli içeriklerinizden bazıları Saloon discord sunucusunda @everyone etiketi ile duyurulur.
  • Kimi oyunlarda fly yetkisi ve özel kit elde edersiniz.

Rütbe iptali durumları

  • 30 gün boyunca video çekmeyen veya yayın yapmayan kanalların Saloontuber yetkileri oyun içerisinden alınmaktadır.
  • Saloon Network'te Saloontuber iken başka bir sunucunun tanıtımını yapanlar rütbelerini kaybederler.
Başvurular her hafta sonu incelenir.
Sahte video, sahte başvuru, kendine ait olmayan videoları ve kanalları ekleyen kişiler sunucudan süresiz yasaklanır.
Spam başvurular değerlendirilmez ve sahipleri süresiz yasaklanırlar.
Last modified 3mo ago