🎥
Tiktoker Sistemi
Saloon Network üzerinde içerikler üretip tiktok platormunda paylaşım yapan kullanıcılar için koşullar ve bilgiler.

Nasıl Tiktoker Olunur?

Tiktoker rütbesi için kanalınızın en az 10.000 abonesi, 200.000 toplam izlenmesi olması, aktif olarak video çekmeniz, son 3 videonuzun toplamda en az 2000 izlenmeye sahip olması ve sunucumuzda en azından bir adet video çekmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca kanalınızda az sayıda video varsa hiç şansınızı denemeyin. Hesabımdaki videoları sildim en baştan başlıyorum gibi mazeretleri kabul görmüyoruz. Bazı istisnai durumlarda 10000'den az aboneli kişilere de youtuber rütbesi veriyoruz. Lakin bu kişilerin youtuber rütbesi alabilmesi için sunucuda birçok video çekmesi gerekmektedir. En az 2 video ve bu videoların en az 10 bin izlenmesi olmalıdır. Ayrıca izlenmeden ziyade videonun kalitesine de önem veriyoruz. İstisnai durumlar mümkündür.
5000 abone üstü ve 100.000 izlenmeden fazla izlenmeye sahip olan kanallar için de özel ücretli tekliflerimiz ve sponsorluk anlaşmalarımız oluyor. Bu tür büyük ölçekli kanallar da bizlere şu mail adresinden ulaşabilirler: [email protected]

Tiktoker olmak için bazı koşullar:

Tiktoker olmak için Tiktok'da yayınladığınız videoların açıklamalarında ya da yorumlarında sabitlenmiş olarak aşağıdakilerin olması zorunludur.
  • Sunucu IP Adresi (PLAY.SALOONNETWORK.COM)
  • Sunucu İsmiyle En Az Bir Adet Etiket: #saloonnetwork, #saloon vb.

Rütbe iptali durumları

Sahte video, sahte başvuru, kendine ait olmayan videoları ve kanalları ekleyen kişiler sunucudan süresiz yasaklanır.
Spam başvurular değerlendirilmez ve sahipleri süresiz yasaklanırlar.
Copy link
On this page
Nasıl Tiktoker Olunur?
Tiktoker olmak için bazı koşullar:
Rütbe iptali durumları