🎥
Saloontoker Sistemi
Saloontoker sistemi sunucumuzda video çeken arkadaşlar için tanınan özel haklardır. Tiktoker rolü gibidir ancak daha küçük ölçekli hesaplara mahsustur.

Nasıl Saloontoker Olunur?

Saloontoker rütbesini elde etmek için sunucumuzda bir video çekip Tiktok'da yayınlamanız gerekmektedir. Aşağıdaki ayrıntılı metinlerde belirtilen gereklilikleri tamamladıktan sonra mail yoluyla ya da destek sistemimiz üzerinden başvurmanız gerekmektedir.
Başvurmak için aşağıdaki gereklilikleri yerine getirip saloonnetwork.com/destek adresine mesaj atmanız gerekir. Destek talebinizi kanalınızda iş sorgulamaları ve sponsorluklar için belirtmiş olduğunuz mail adresinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz reddedilir.

Discord içi Saloontoker Sistemi

Oyun içi SaloonToker olan insanlar için bir roldür. Oyun içi SaloonToker olan insanlara discordumuzda bu rol verilir.

Oyun içi Saloontoker Sistemi

Oyun içerisinde Saloontoker olabilmek için hesabınızın en az "250 abone", en az "2000 toplam izlenmeye" sahip olması; sunucumuzda bir ay içerisinde çekilmiş en az 5 video olması gerekmektedir. 250 aboneden düşük aboneye sahip olan kanallar için de, en az 80 abone; en az 1000 toplam izlenmeye sahip olması; sunucumuzda bir ay içerisinde çekilmiş en az 8 video ve bu videoların en az 3 dakika uzunluğa sahip olması gerekmektedir.
250 abone veya 80 abone kadar gelişmemişseniz yine çekinmeyin, istikrarlı bir şekilde kaliteli içerikler üretirseniz ve bir ay içerisinde düzenli bir şekilde en az 10 video içeriği hazırlamışsanız yine bu rütbeyi 0 takipçi ile bile elde edebilirsiniz. 10 video paylaşmış olmanızın direkt olarak SaloonToker elde edeceğiniz manasına gelmediğini, ölçütlerde içeriğin kalitesinin de en önemli kriterlerden biri olduğunu unutmayınız.
Oyun içerisinde Saloontoker olan arkadaşlara özel videolarının kalitesine bağlı olarak sunucu sponsorluğunda çekilişler yapılabilir, ayrıca yetkililerin izin verdiği özel videolar çekebilirler.

Oyun içi Saloontoker Avantajları

  • Saloon Network yetkilileri ile görüşerek yayınlarınızda, videolarınızda Saloon ürünlerini kullanarak çekiliş yapabilecek imkanlara sahip olabilirsiniz. Örneğin videonuzda veya yayınınızda Saloon Network VIP, 10₺ Saloon Site Kredisi gibi çekilişler yapabilirsiniz.
  • Videolarınız Saloon Network discord sunucusunda yetkililer tarafından duyurulur.
  • Videolarınız eğer ilgi çekecek ve kaliteli bir düzeydeyse yetkililer tarafından discord sunucumuz üzerinden etiket ile duyurulur.
  • En kaliteli içeriklerinizden bazıları Saloon discord sunucusunda @everyone etiketi ile duyurulur.
  • Kimi oyunlarda fly yetkisi ve özel kit elde edersiniz.
  • Discord özel içerik üreticisi çekilişlerine katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.
Copy link
On this page
Nasıl Saloontoker Olunur?
Discord içi Saloontoker Sistemi
Oyun içi Saloontoker Sistemi