💎Vote Nedir?

Vote (oy) bazı sitelerde sunucumuzu değerlendirip üst sıralarda gözükmemizi ve dolayısıyla reklamımızı yapmamızı sağlayan sistemdir. Sunucumuza her oy verdiğinizde reklam sitesinde skor kazanırız.

Vote Nasıl Yapılır?

Vote yapmak için öncelikle oyun içerisinde çevrimiçi olmanıza gerek yok. Çevrimdışı iken de oy verebilirsiniz. Fakat çevrimiçi olarak verilen /vote oyun içinde çeşitli hediyeler ve VIP ödülü kazanmanıza olanak sağlar. Vote sitelerinden birine tıklayıp açılan sayfada resimdeki gibi vote butonuna tıklayınız. Robot doğrulamasından sonra oyun içi ödülünüz otomatik olarak verilecektir.

Vote sitelerine bakmak için aşağıdaki sayfa bağlantısına tıklayabilirsiniz.

> VOTE SİTELERİ <

Videolu Anlatım

  • Videolu anlatım henüz eklenmemiş.

Voteden oyuncuların ve sunucunun ne kazancı olur?

Vote yaptığınız esnada oyunda çevrimiçiyseniz hediyeler elde edersiniz ve vote partisi için gerekli vote sayısı düşer. Kazandığınız vote ödüllerini oyunda değerlendirebilir ve VIP üyelik bile kazanabilirsiniz. Vote ödüllerini kullanırken bizler de sayenizde sunucumuzu daha çok kişiye ulaştırmış oluruz.

Her "125" votede bir vote partisi olur ve vote partisi sırası boyunca vote yapmış olan herkese özel vote partisi ödülleri verilir.

Böylece vote yaptıktan sonra da vote ödüllerinden yararlanmış olursunuz.

Vote Özelliği: Saloon Network Sunucularında her ay sonu toplam vote sayısı en fazla olan 3 kişiye sırasıyla 20 15 10 kredi verilmektedir.

Böylece Saloon Network'te çekilişler ve kasalar harici bir şekilde de bedava VIP üyelik elde edebilirsiniz.

Voteden gelen ödüllerin yanı sıra vote kasa anahtarı ve bazı takas eşyaları da ticaret alanları ve warp kasalar gibi bölgelerde değerlendirilebilir. Voteden gelen ödüllerle şansınıza göre vote kasasından VIP üyelik gibi çok ender ürünler, eşyalar çıkarabilirsiniz.

Vote Siteleri

Video Anlatım

Last updated